کاربرد یو پی اس ups در خانه و آپارتمان

کاربرد یو پی اس ups در خانه و آپارتمان

کاربرد یو پی اس در خانه و آپارتمان

برق شهری،برقی مصرفی خانگی و آپارتمان ها نیز گاهی دچار نوسان می شوند که این امر آسیب های جدی ای به لوازم خانگی می زند. کاربرد باتری یو پی اس در خانه و آپارتمان بسیار زیاد و مهم است.

لوازم برقی خانگی از جمله یخچال، کولر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و …حساس به نوسان برق هستند و پس از مدتی یا شاید هم در هنگام همان نوسان اول(اگر شدید باشد) دچار مشکل می شوند. برای جلوگیری از این مشکل می توان از محافظ برق استفاده کرد.

UPS دستگاهی است که با قرار گرفتن بین منبع برق شهری و وسایل مصرفی باعث تثبیت برق ورودی می گردد و همچنین از نفوذ نویز و نوسان نیز جلوگیری می کند.

کاربرد باتری یو پی اس ، ذخیره برق ورودی در باتری یو پی اس و وارد کردن آن در مدار بلافاصله پس از قطعی برق می باشد.
جالب است بدانید دستگاه یو پی اس قادر خواهد بود که در زمان افت مصرف برق ، انرژی را در باتری یو پی اس ذخیره می کند و در زمان پیک مصرف برق به جای استفاده از برق شهری، از انرژی ذخیره شده در باطری خود برای روشن نگه داشتن وسایل برقی استفاده می کند.

یو پی اس مناسب آپارتمان
UPS عموما می تواند در مواقع لزوم نزدیک به 4ساعت در یک آپارتمان با حجم وسایل معمول(تلویزیون ،ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی، یخچال و …)برق تولید کند. برای این منظور پیشنهاد ما به شما یو پی اس با توان 500 الی 5000 آمپر می باشد. اما در مواقع استثنا که متراژ خانه بزرگتر یا وسایل آن بیشتر است می توانید از UPS با توان 10000آمپر نیز استفاده نمایید.

صبا باتری یکی از باکیفیت ترین کارخانجات تولیدکننده باتری یو پی اس در ایران می باشد.
و اما بهترین و اصولی ترین روش انتخاب باتری مناسب منزل شما این است که توان مصرفی تمامی وسایل برقی منزلتان را به کارشناسان سحرباطری سپند اعلام کنید تا مناسب ترین باطری را به شما معرفی کنند.

ارتباط با کارشناسان فروش

امتیاز 5.00 ( 1 رای )تماس با امداد باتری یو پی اس تماس با امداد ups