نمایندگی و قیمت صبا باتری در کرج

نمایندگی و قیمت صبا باتری در کرج

قیمت صبا باتری در کرج

قیمت امروز صبا باتری در کرج

تعویض باتری صبا

برای تعویض باتری خودرو خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان تعویض باتری خودرویی و یا صنعتی شما را انجام دهند. تعویض باتری خودرو از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر توسط یک شخص کارشناس با تجربه انجام نوشد ممکن است هم به باتری و هم شخص نصاب آسیب برساند و باعث ایجاد خسارت های جبران ناپذیر شود.

تعویض باتری یو پی اس نیز نیاز به رعایت نکات فنی دارد که اگر توسط یک شخص با تجربه و کارشناس انجام نشود، ممکن است منجبر به منفجر شدن باتری شود و خسارات جبران ناپذیری را به بار بیاورد.

ارسال باتری صبا

ما به عنوان نماینده رسمی کارخانه صبا باتری در شهر کرج، باتری خودرو شما را به تمام سطح شهر کرج به صورت رایگان ارسال خواهیم کرد و باتری صنعتی مورد نیاز شما را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد.

ارسال رایگان باتری خودرو شما توسط کارشناسان نمایندگی باتری صبا به تمام نقاط شهر کرج امکان پذیر است. همچنین علاوه بر ارسال رایگان باتری، خدمات ویژه دیگری نیز برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است مانند تست سلامت دینام خودرو شما، تست برق دزدی و …. به صورت رایگان.

ارسال باتری UPS صبا نیز توسط نمایندگی باتری صبا امکان پذیر است و فقط باید هماهنگی های لازم را با کارشناسان ما انجام دهید.

09122634174

نمایندگی صبا باتری کرج

ما به عنوان نمایندگی رسمی صبا باتری، باتری خودرو شما و باتری صنعتی مورد نیاز شما را با تاریخ تولید جدید کارخانه و همراه با گارانتی تعویض معتبر به شما تحویل خواهیم داد. نمایندگی صبا باتری ، باتری UPS صبا و باتری واریان صبا را در بهترین سطح کیفیت با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

فروش باتری ماشین

کارخانه صبا باتری، با تولید باتری های خودرویی خود در برند واریان و دیگر برند های معتبر، توانسته است با کیفیت ترین باتری خودرویی را در نوع اتمی با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه کند. لازم است بدانید که سطح کیفیت برند های متفاوت این کارخانه با یکدیگر متفاوت نمی باشد و همگی دارای سطح کیفیت یکسانی هستند.

مشاوره به صورت رایگان در جهت تهیه بهترین باتری برای ماشین شما توسط کارشناسان امداد باتری به صورت شبانه روزی انجام میشود. هدف امداد باتری از این سیستم فروش باتری صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان است. تلفتن تماس 09122634174تماس با امداد باتری یو پی اس تماس با امداد ups