خرید و قیمت باتری ماشین شارژی در کرج

خرید و قیمت باتری ماشین شارژی در کرج

باتری ارزان برای ماشین شارژی در کرج

 باطری ماشین شارژی من چند ولت است؟

 در ماشین های شارژی ولتاژ 6، 12 و یا 24 ولت کاربرد دارد. در صورت نصب شارژر با ولتاژ اشتباه ممکن است به باطری و یا شارژر آسیب وارد گردد.

آمپر باطری ماشین شارژی

باتری 6 ولت ماشین شارژی

 • باطری ماشین شارژی 6 ولت 4. 5 آمپر
 • باطری ماشین شارژی 6 ولت 5 آمپر
 • باطری ماشین شارژی 6 ولت 7 آمپر
 • باطری ماشین شارژی 6 ولت 10 آمپر
 • باطری ماشین شارژی 6 ولت 12 آمپر

باتری ماشین شارژی 12 ولت

 • باطری ماشین شارژی 12 ولت 3. 3 آمپر
 • باطری ماشین شارژی 12 ولت 4. 5 آمپر
 • باطری ماشین شارژی 12 ولت 7 آمپر
 • باطری ماشین شارژی 12 ولت 9 آمپر
 • باطری ماشین شارژی 12 ولت 12 آمپر
 • باطری ماشین شارژی 12 ولت 18 آمپر
در ماشین های شارژی معمولا از باطری های لید اسید ژله ای استفاده می کنند. به این علت که قیمت مناسبی دارند و در صورت جابجا یا برعکس شدن دچار نشتی اسید نمی شوند و ضمنا جایگزین آن همواره قابل تهیه می باشد.

نکات خرید باطری ماشین شارژی

باطری ماشین شارژی، دارای تنوع مختلفی می باشد. اما نکته ای که هنگام خرید باطری ماشین شارژی رعایت کنید این است که ابتدا باید بدانید ماشین شارژی شما دو موتوره است یا خیر. در صورتیکه ماشین شارژی شما دو موتوره باشد در بسیار از موارد شما نیاز به دو باطری 6 ولت دارید که در مجموع بشود 12 ولت. یا اینکه یک باطری 12 ولت بخرید.

ماشین های شارژی ای که تک موتوره هستند اغلب دارای یک باطری هستند و آن باطری 6 ولت.

نکته مهم دیگری که در خرید باطری ماشین شارژی بایستی رعایت کرد میزان آمپراژ باطری است. هرچه آمپر باطری بیشتر باشد مدت زمانی که ماشین می توانید فعالیت کند نیز بیشتر است. برای مثال برای هنگامیکه باطری 12 ولت 10 آمپر خریداری و نصب می شود در مقابل وقتی که باطری 12 ولت 20 آمپر روی ماشین نصب می شود، در حالت دوم تقریبا دو برای حالت اول مدت زمان خواهید داشت.

از دیگر نکاتی که هنگام خرید باطری ماشین شارژی مد نظر داشت، ابعاد و اندازه های باطری است. علت این موضوع این است که محل قرارگیری باطری ممکن است محل مورد نیاز برای باطری را تامین نکند. و باطری ای که خریدید را نتوانید داخل آن نصب بکنید.

 خرید بهترین باتری ماشین شارژی در کرج

حتما چک کنید که شارژر دستگاه قطع کن داشته باشد. برخی تولید کنندگاه جهت کاهش هزینه از آداپتور به جای شارژر استفاده می کنند همین موضوع باعث می شود در صورتی که میزان شارژ طولانی شود مثلا یک شبانه روز به برق وصل باشد باطری شارژ مازاد شده و صفحه های داخلی باطری دچار مشکل می شود. در نتیجه به سرعت باتری خراب شده و در برخی موارد لازم است هر سال باتری عوض کنید که نسبت به افزایش هزینه یک شارژر خودکار بسیار زیادتر است.

نوع باطری چک کنید که از نوع، ولتاژ و جریان استاندارد باشد تا در زمان تعویض آن اولا به راحتی قابل تهیه باشد و دوما هزینه بیشتری به خاطر خاص بودن آن نپردازید.

تاریخ باطری دقت کنید: تاریخ تولید دستگاه خیلی اهمیتی ندارد ولی با توجه به عمر طول عمر 3 الی 4 سال باطری تاریخ آن را چک کنید بیش از یک سال نباشد ممکن است دستگاه برای چند سال با باطری در انبار یا مغازه انبار شده باشد. در این حالت ممکن است پس از تست و تحویل به سرعت باطری خراب شده و معولا باطری شامل گارنتی و خدمات تولید ماشین شارژی نمی باشد و مستلزم هزینه مجدد شوید.

خرید باتری ماشین شارژی حضوری و آنلاین در کرج

برای خرید آنلاین باتری جهت ماشین شارژی در کرج با شماره 09122634174 تماس بگیرید

مجموعه ی ما آماده ی خدمت در ضمینه باتری ماشین شارژی در تمامی مناطق کرج  از جمله گوهردشت،شاهین ویلا ، باغستان ،عظیمیه ،جهانشهر،گلشهر،حصارک،اشتراکی،حیدرآباد،درختی،مهرویلا،ساسانی،شهرک اوج،حسن آباد ،محمودآباد ، دولت آباد،برغان،کمالشهر،فردیس،محمد شهر،شهرک بنفشه،ماهدشت،کیانمهر،مصباح ، مشکین دشت،مهرشهر،رزکان نو ،حسین آباد،کردان،مهندسی زراعی،کلاک و دیگر متاطق به شما میباشد

قیمت باطری ماشین شارژی در کرج

با توجه به شرایظ بازار قیمت باتری ها میتواند متفاوت باشد برای استعلام قیمت باتری تماس بگیرید

بهترین برند باتری ماشین شارژی

امروزه برندهای مختلفی را در بازار باطری مشاهده می کنید که اقدام به تهیه و توزیع باتری می نمایند. اما در کنار تعدادی از برندهای باکیفیت می توان از باطری ماشین شارژی صبا باتری نام برد که دارای کیفیتی ایده آل و قیمتی مناسب می باشد.

نکات نگهداری باتری ماشین شارژی

این اسباب بازی ها برای آنکه بتوانند برای مدت زمان تعیین شده در حد چند ساعت بصورت مدام کار کنند از یک باطری داخلی که معمولا لید اسید است استفاده می کنند. و بصورت تک باطری و دو باطری ساخته می شود (لازم به ذکر است این اطلاعات برای همه مدل ها صادق نبوده و ممکن است متفاوت باشد. )

ولتاژ کاری آنها بطور استاندارد 12 ولت یا 6 ولت است. ولتاژ 12 ولت کارآمد تر از 6 ولت بوده و طول عمر باطری بیشتر شده و ضمنا باطری های 12 ولت فراوانی بیشتری دارند.تماس با امداد باتری یو پی اس تماس با امداد ups